So. Čvn 25th, 2022


Z důvodu umístění hokejové fanzony k zápasu Kladno vs. Jihlava nebude 5. srpna možné parkovat na parkovišti u sportovní haly.

Ve čtvrtek se na příbramském zimním stadionu odehraje předextraligové utkání Rytířů Kladno proti Dukle Jihlava, které startuje v 17:30. Před začátkem utkání bude pro fanoušky od 14:00 připravena fanzona s doprovodným programem. Pořádání akce s sebou nese mnohá opatření.

Fanzona s programem bude umístěna na parkovišti mezi budovou Aquaparku a Zimního stadionu. Na tomto parkovišti tak nebude možné celý čtvrtek parkovat. „Apelujeme na obyvatele Příbrami a návštěvníky zejména aquaparku a sportovní haly, aby respektovali zákaz parkování a ve vlastním zájmu zaparkovali například na parkovišti před vstupem do aquaparku, či u divadla.“ Říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Ve fanzoně se mohou fanoušci těšit na skákací hrady, chill zónu, stánek Rytířů Kladno s merchandisingem a v neposlední řadě na občerstvení, jehož součástí bude také beerjet, horká novinka Sportovního zařízení města Příbram, který natočí až 6 piv najednou.

Pro vstup na stadion je nezbytný negativní výsledek testu na covid 19, dokončené očkování nebo prodělaná nemoc v ochranné lhůtě 180 dní. Otestovat se můžete i na místě přímo u stadionu. Ve fanzoně, která se nachází výhradně ve vnějších prostorech je potřeba dodržovat pouze rozestupy a hygienická opatření.

Vstupenky na zápas lze stále zakoupit online: https://hckladno.enigoo.cz/online/#/290dba495eb2cf3676d38d229891fb2a/matches/sektor/341

Pokud nebude stadion před zápasem vyprodaný, budou se prodávat i vstupenky přímo na místě, v každé kategorii o 20 Kč dráž, oproti online prodeji.

„Jaromír Jágr se nachal slyšet, že chce vidět vyprodaný stadion. Proto bych rád touto cestou ještě jednou srdečně pozval všechny fanoušky i nefanoušky hokeje na tento významný zápas, kde budou na ledě k vidění takové hvězdy jako Jaromír Jágr nebo Tomáš Plekanec,“ vyzývá závěrem Slaba.

Miroslava Poláková, tisková mluvčí SZM

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.