So. Kvě 28th, 2022

PŘÍBRAM – Dnes se koná první letošní jednání zastupitelstva v Příbrami. Podle uveřejněného programu by mělo jednání mít devět řádných bodů. Jak ale vedení města avizovalo, projednávat se bude bod, který jede zastupitelům „na stůl“ a tím je maximální nabídková cena na rekonstrukci aquaparku.

Z těch řádných bodů se budou zastupitelé zabývat rezignací člena osadního výboru na Březových Horách a jmenování nového, Koncepcí prevence kriminality, žádostí SK Spartaku o dotaci na údržbu areálu a žádostí o prodej bytu čp. 67 v Příbram VII. Dále je na programu několik bodů, které se zabývají prodejem nebo směnou pozemků.

Jak jsme již psali v úvodu, zastupitelé se budou také zabývat bodem předloženým vedením města „na stůl“ a to schválení maximální nabídkovou cenou na rekonstrukci aquaparku ve výši 350 miliónů korun.

Projekt rekonstrukce je upraven, vydaná jsou všechna potřebná povolení a posledním krokem je vyhlášení výběrového řízení na dodavatele stavby. Podle předběžných tržních konzultací je potřeba, s ohledem na současnou situaci, zvýšit limitní částku, za kterou by měly být předloženy nabídky na rekonstrukci. O tomto navýšení budou jednat zastupitelé na svém pondělním jednání s tím, že návrh je 350 milionů korun,“ uvedl starosta Jan Konvalinka a dodal, že po schválení zastupitelstvem města dojde k vyhlášení výběrového řízení tak, aby mohla být rekonstrukce zahájena co nejdříve.

Jednání zastupitelů bude dnes od 16 hodin v sále na náměstí T.G.M ( budova bývalého Báńského ředitelství)

Jednání zastupitelstva je možné sledovat online: https://www.youtube.com/watch?v=lGtrbdLusJk

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.