Po. Čvn 27th, 2022

Dnes začala avizovaná částečná uzavírka v Obecnické ulici z důvodu výměny vodohospodářských sítí. Hned od rána se v jednosměrné části tvoří kolony a podle výrazu řidičů se jim to vůbec nelíbí. Uzavírka by měla trvat do konce listopadu.

V rámci projektu dojde k výměně a přeložce hlavního vodovodního řadu včetně přípojek a k výměně hlavního kanalizačního řadu. V jarních měsících poté budou probíhat práce na kompletní úpravě povrchů, opravě chodníků a výměně veřejného osvětlení,“ uvedl 1. místostarosta Martin Buršík.

Od dnešního dne došlo k částečné uzavírce Obecnické ulice s tím, že objízdná trasa pro automobily i autobusovou dopravu (linky PID 511 a MHD 4A,B,C) bude vedena ulicemi Husova a U Lilky. Po dobu rekonstrukce se ruší autobusové zastávky „Příbram, Pragovka“ a „Příbram, Obecnická“. V době výměny samotných vodovodních přípojek bude o víkendech ulice uzavřena obousměrně.

Je nesmírně důležité stavby časově nastavit tak, aby byly zásahy do dopravy ve městě co nejmenší. Situaci nám komplikuje zejména rekonstrukce mostu na Oboře, kvůli které oddalujeme zahájení ostatních akcí, například výměnu potrubí v Milínské ulici,“ dodal starosta Jan Konvalinka.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.