So. Čvn 25th, 2022

Na podzim se budou muset řidiči připravit na nepříjemné dopravní omezení, město Příbram plánuje začít s opravami vodohospodářských sítí na dvou důležitých dopravních tepnách města a to v Milínské a Obecnické ulici, které budou předcházet opravám vozovek a v případě Milínské ulice i celého uličního prostoru. Do listopadu budou také probíhat práce na opravě mostu v Plzeňské ulici což dopravní situaci také neulehčí.

Je vysoutěžena oprava vodohospodářských sítí v ulici Obecnická v úseku mezi okružní křižovatkou a stanicí STK, práce by měli začít v srpnu nebo září tohoto roku a mělo by být hotovo ještě v tomto roce”, uvedl místostarosta Martin Buršík.

Výměnu vodohospodářských sítí v Obecnické ulici provede společnost Strabag a.s. za nabídkovou cenu 13,1 milionů korun bez DPH. Soutěž probíhala v takzvaném dynamickém nákupním systému. To značně zkomplikuje situaci v dopravě hlavně pak zásobování do příbramských podniků v průmyslové zóně na Balonce. Otázkou tak zůstává zda vedení města dobře naplánovalo připravované rekonstrukce s ohledem na dopravní obslužnost v našem městě.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.