Út. Čvn 28th, 2022

Příbramští policisté řešili krádež lodi, vykradený hausbót v Kozárovicích a také několik dopravních nehod.

Vykradený hausbót

Zatím nezjištěný zloděj odcizil mezi 16. červencem a 7. srpnem v obci Kozárovice loď maskáčové barvy s hnědým vrškem v hodnotě 20 tisíc korun. Vloupal se zde také do hausbótu, kde ukradl šest rybářských prutů, vesla a polštáře s přikrývkou. Celkem byla způsobená škoda ve výši 40 tisíc korun

Srpnové nehody

Třiapadesátiletý cyklista havaroval dne 14. srpna krátce po poledni na cyklostezce v katastru obce Dobříš. Nezvládl řízení, vjel do odtokového žlabu, kde mu následně prasklo přední kolo. Sanitka zraněného muže přepravila do nemocnice. Provedená dechová zkouška u něj vykázala 0,36 promile alkoholu. Dotyčný přiznal vypití jednoho piva.

Další nehoda cyklistů se odehrála následující den ve Zdabořské ulici v Příbrami. Třiatřicetiletý cyklista se při vyjíždění z vedlejší silnice srazil s cyklistou jedoucím po hlavní komunikaci. Oba muži poté spadli na vozovku. Hmotná škoda byla vyčíslena na 40 tisíc korun.

Ilustrační foto

Dne 9. srpna došlo k nehodě 41letého motocyklisty. V katastru obce Dubenec po projetí zatáčky přehlédl kámen ležící na silnici, najel na něj a skončil s motocyklem na levém boku vlevo mimo komunikaci. Muž utrpěl lehké zranění. Vzniklá škoda činila 20 tisíc korun.

Uposlechnutí pokynu navigace stálo 31letého cizince 30 tisíc korun. Dne 7. srpna ve večerních hodinách naboural v katastru obce Těchařovice. Plně se nevěnoval řízení, na pokyn odbočil doleva a vjel přitom do silničního příkopu. Ke zranění osob nedošlo.

por. Bc. Monika Schindlová, tisková mluvčí P ČR Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.