Út. Čvn 28th, 2022

PŘÍBRAM – Ve čtvrtfinále Českého poháru ve volejbale, které se hrálo ve středu 5. ledna v Příbrami přivítala domácí tým VK ČEZ Karlovarsko.

VK Euro Sitex Příbram – VK ČEZ Karlovarsko 2:3 (11:25, 29:27, 19:25, 32:30, 12:15)

první utkání 0:3

Odvetné utkání v Příbrami začalo hned od začátku velkým náporem Karlovarska a než se stačili domácí rozkoukat, Západočeši měli na svém kontě první vyhraný set. Prohra s velkým bodovým rozdílem jako by Kocoury probudila a o druhý set se strhla velká bitva. Tu v koncovce zvládla lépe Příbram a vyrovnala stav utkání na 1:1. Ve třetím setu prodalo Karlovarsko své zkušenosti a set vyhrálo. Příbramští volejbalisté ale nesložili zbraně a i nadále bojovali alespoň o výhru v zápase. Odměnou jim byla vítězná koncovka vyrovnaného čtvrtého setu, tie-break už ale do vítězného konce nedotáhli. Celý zápas zhodnotil trenér domácí Příbrami Martin Demar.