Ne. Čvn 26th, 2022

Milostivé léto je akce vyhlášená státem která umožní zbavit se vysokých exekučních poplatků, sankcí a úroků, které navýšily původní dluh a komplikují tak jeho splácení. Lidé a různé organizace se tímto mohou bezúročně a bez dalších nabalených poplatků zbavit dluhů, které mají u právnických osob většinově vlastněné státem či u státních subjektů, jako jsou například samosprávy či obce.


Celorepubliková akce je ideální i pro ty, kteří se do dluhové pasti chytili, aniž by o tom tušili. Milostivé léto se s velkou pravděpodobností již nebude opakovat a končí už za zhruba dva měsíce, a to 28. ledna.

Obce a města na Příbramsku akci jednoznačně vítají a většinou pro zájemce o oddlužení připravují aktivní pomoct, hlavně radou, jakým způsobem mají postupovat. Tak je tomu i v Příbrami, kde se dlužníci můžou s dotazy obrátit na Sociální poradnu města.

Celkové pohledávky, včetně Městské realitní kanceláře, se pohybují v Příbrami okolo 45 milionů korun. Nejčastěji se jedná o dluh za nájem bytů a nebytových prostor, místní poplatek za odpady a nezaplacené pokuty.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.