Po. Kvě 23rd, 2022

PŘÍBRAM – Na podzim loňského roku byla zahájena rekonstrukce Obecnické ulice, kde došlo k výměně vodovodního a kanalizačního řadu. Nyní přijde na řadu obnova povrchů komunikací, chodníků a veřejného osvětlení.

Od pondělí 7. března se opět začne pracovat v Obecnické ulici. Ve druhé etapě přijde na řadu oprava povrchů komunikace, chodníků a obnoveno bude veřejné osvětlení. V průběhu prací bude ulice částečně uzavřena, přičemž objízdná trasa povede ulicemi Husova a U Lilky.

„Po zimní přestávce se mohou zahájit další práce v Obecnické ulici. Na podzim se pracovalo pod povrchem, nyní se zaměříme na uliční prostor. Práce jsou plánovány zhruba do poloviny června. Po celou tuto dobu bude v ulici částečná uzavírka, přičemž v poslední fázi, tedy v červnu se počítá o víkendech s uzavírkou úplnou,“ doplnil informace starosta Jan Konvalinka.

Omezení se dotkne také autobusové dopravy. Po celou dobu, tedy od 7. března do 16. června bude obousměrně zrušena autobusová zastávka Příbram, Pragovka a dále zastávka Příbram, Obecnická ve směru Lhota u Příbramě. Dotčené autobusové spoje ve směru Lhota u Příbramě budou po celou dobu vedeny výše uvedou objízdnou trasou.

Eva Švehlová, tisková mluvčí města Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.