Ne. Čvn 26th, 2022

V Obecnické ulici naproti areálu společnosti Karsit se staví nová prodejna a areál stavebnin DEK. Více nám k tomu prozradil ředitel pobočky stavebnin DEK Patrik Syrový v krátkém rozhovoru.

Stavebniny DEK jsou v současné době umístěné v Příbrami v ulici K Podlesí, znamená to, že se budete stěhovat do tohoto areálu v Obecnické?
Na současné adrese jsme v pronajatých prostorách už řadu let a tím, jak se nám daří kvalitně dodávat stavební materiál a provozovat další služby s tím spojené, nám již tento areál plnohodnotně nevyhovuje. Nová prodejna Stavebnin DEK v Obecnické bude vybudována dle moderních propozic, v jakých jsou budovány všechny nové areály Stavebnin DEK. Více místa pro skladování materiálů, zastřešené odbavovací parkoviště a větší prodejna. Opravdu se bude na co těšit!

Co můžete prozradit o budoucí provozovně?
Celková plocha areálu v Obecnické ulici je 16 700 m2, samoobslužná prodejna bude mít rozlohu 800 m2. Pevně věřím, že pestrost sortimentu přiláká nejen naše stávající, ale i nové zákazníky. Kromě prodeje standardního stavebního materiálu budeme nabízet i materiály pro kutily a zahrádkáře, nabízet služby jako půjčovaní nářadí a strojů, poradenství pro zákazníky při výstavbě, k dispozici máme pro své zákazníky i autodopravu. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat profesionálně a individuálně.

Předpokládá se, že vzniknou i nějaká nová pracovní místa?
S novou prodejnou určitě vzniknou i nová pracovní místa, která se již aktuálně snažíme nabízet na
webových stránkách : https://skupina-dek.cz/kariera/volna-pracovni-mista.

Na závěr asi to nejdůležitější, kdy se předpokládá, že by nová prodejna stavebnin v Obecnické ulici zahájila provoz?
Čeká nás ještě plno práce a nikdy nevíte, čím a jak se vám taková výstavba protáhne. Otevření nových Stavebnin DEK očekáváme v první polovině roku 2022. O přesném datumu otevření budete včas informováni.

Zde je krátké video z července tohoto roku:

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.