So. Čvn 25th, 2022

Do Letní kina Příbram přijede moderní cirkus v podání Cirk La Putyka. Představení, které nabídnou nese název Kaleidoskop. Představení se koná v neděli 8. srpna od 18 hodin.

Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Nemyslete. Otevřete oči, nastražte uši a nechte se pohltit křiklavou koláží umu a radosti.

„Jak název napovídá, v nové show se soustředíme spíše na krásu formy, dynamiku a kouzlo okamžiku, než že bychom filozofovali o nesmrtelnosti brouka.“ – Maksim Komaro

Inscenace Kaleidoscope vznikala během koronavirové pandemie, tvůrčí proces jsme proto museli přizpůsobit platným omezením. Na většině zkoušek byl kvůli zavřeným hranicím finský režisér přítomen jen díky internetu, kamerám a monitorům. Stejným způsobem se bohužel zúčastní i premiéry, která proběhne na letní scéně Jatek78.

Předprodej již nyní na:
https://www.ticketportal.cz/event/Cirk-La-Putyka-Kaleidoskop
Cena vstupenek je 200,00 Kč v předprodeji a 250,00 Kč na místě.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.