Út. Čvn 28th, 2022

V srpnu začne rekonstrukce vodohospodářských sítí v Milínské ulici a to prvním etapou, která se dotkne spodní části Dlouhé ulice v úseku od křižovatky s Milínskou až po budovu bývalé základní školy. Z tohoto důvodu bude od 2. srpna v Dlouhé ulici úplná uzavírka. Ta by měla trvat až do 15 září. Poté se bude pokračovat druhou etapou, která bude probíhat již přímo v Milínské ulici, a to v úseku mezi křižovatkami ulic Dlouhá a Alešova, a ve třetí etapě se stavba posune mezi ulice Alešova a Mixova.

Tato rekonstrukce vodohospodářských sítí předchází rekonstrukci celého uličního prostoru v Milínské ulici, která by mimo jiné měla sebou přinést i navýšení parkovacích míst. Na úřední desce bylo nedávno zveřejněno souhlasné vyjádření dotčených orgánů ke změně parkování v horní části Milínské ulice a ulic souběžných pro plánovanou projektovanou úpravu parkování na místní komunikaci souběžné s ul. Milínskou. Jak je vidět z přiloženého plánku dojde hlavně ke změně podélného parkovaní na kolmé a to v ulici u bývalé restaurace Na Marjánce. Tam to bude na úkor současné zeleně.

Upraveno by mělo být i několik parkovacích míst v Průběžné ulici a to stejným způsobem z podélného parkování na kolmé viz plánek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.