Út. Čvn 28th, 2022

Čtyři šikovní tátové z Žežic přestavěli v dílně golfové vozíky na expediční vozidla a společně se svými dětmi vyrazili na dovolenou. Děti zažívají dobrodružství podobné jako ve filmu „S tebou mě baví svět“ ale v letním provedení.

„Jedeme cestou, necestou – spíš necestou, protože volíme výhradně lesní, polní cesty a posekané louky. První den jsme i přes trvalý déšť, cesty plné bláta a kaluží a jednu píchlou pneumatiku dorazili úspěšně do prvního „tábořiště“ na Kamenné“ , napsal jeden z tatínků Jakub Bostl.

Z Kamenné pokračovali na další svoje naplánované stanoviště do kempu Lavičky. „Úspěšný a drobet adrenalinový přesun z kempu Lavičky do kempu Popelíky zase jako v loni na krásnou náhorní plošinu, kde běžně není možné kempovat. Drobet deště nás přesvědčilo zakrýt všechny golfáče velkou plachtou uvnitř s kuchyní a velkým obývákem. Tak to trochu vypadá jako utečenecký tábor“, poslal další část výpravy jeden z tatínků Míra Melichar.

Důležité ale je, že si to my i děti užíváme na maximum a to je to hlavní“ , doplnili na závěr tatínkové Petr Burian a Míra Macháček.

A co vy také jste pro své děti připravili nějaké takové podobné překvapení v podobě dobrodružství? Napište nám o něm a pošlete foto. Rádi ho také uveřejníme.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.