St. Kvě 25th, 2022

PŘÍBRAM – O jarních prázdninách se bude letos po pauze opět konat Sportovní příměstský tábor SZM Příbram. Náplní tábora je plavání, bruslení, kolektivní hry, procházky, kreslení a další tvoření. Oblíbený tábor SZM se bude konat opět i v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu.  

Jarní Sportovní příměstský tábor pro děti ve věku 6 – 12 let pořádá SZM Příbram jako vždy o jarních prázdninách, tedy letos od 21. do 25. února. Program probíhá každý den od 8:00 do 15:30 hodin.

Kapacita tábora je omezena na 25 dětí, přihlášky jsou dostupné ke stažení zde: Primestsky tabor jarni – prihlaska.pdf , Primestsky tabor jarni – prihlaska.docx

Cena za celý tábor je 2500 Kč, obědy jsou v ceně.

Jak své dítě přihlásit?

Vyplněné přihlášky budou přijímány od pondělí 24. 1. 2022 v kanceláři Aquaparku nebo e-mailem na Polakova@pb.cz, až do naplnění kapacity tábora. Přihlášky zaslané před stanoveným termínem nebudou evidovány.

Sportovní zařízení města Příbram bude i letos pořádat sportovní tábor také v létě, a to ve třech termínech, které budou i s přihláškami k dispozici v průběhu března na webu szm.pb.cz.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.