Út. Čvn 28th, 2022

Setkání při stříbrné adventní neděli bude na Svaté Hoře, kde ve třech blocích u Korunovačního oltáře zahraje Příbramská filharmonie.

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a my budeme zapalovat již třetí svíčku na adventním věnci, tentokrát je vybraným místem Svatá Hora. „V posledních dnech nedošlo k žádné zásadní změně, to znamená, že původně naplánovaný program není možné s ohledem na vládní nařízení uskutečnit. Nicméně, jak jsme slíbili, hledáme alespoň drobné alternativy. V minulém týdnu v březohorském kostele sv. Vojtěcha vystoupil Vepřekův smíšený sbor a tentokrát na Sváte Hoře bude hrát Příbramská filharmonie. V tento den, těsně před prvním vystoupením společně se zástupci Svaté Hory zapálíme třetí svíčku na adventním věnci,“ přibližuje plány stříbrné adventní neděle starosta Jan Konvalinka.

Oslavte s Příbramskou filharmonií zapálení třetí adventní svíce v nádherných prostorách Svatá Hora v Příbrami. Tuto neděli, 12. prosince budete mít jedinečnou šanci si u Korunovačního oltáře poslechnout orchestrální úpravu Koled od K. Steckera. Hrát se bude ve třech patnácti minutových blocích – od 14:00, 14:30 a 15:00 hodin.

Přijďte se podívat a pomozte společně s námi navodit magickou adventní atmosféru“, zve na akci Příbramská filharmonie

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.