St. Kvě 25th, 2022

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Středočeský šupináč je soutěž organizovaná Středočeským krajem a Středočeským územním svazem Českého rybářského svazu o nejlepší rybářský úlovek v daném roce.

Zúčastnit se může každý držitel rybářského lístku a povolenky k lovu na revírech ČRS na území Středočeského kraje, jenž má trvalý pobyt na území Středočeského kraje. Vyhodnocení a předání cen se uskuteční na výstavišti v Lysé nad Labem při příležitosti konání Středočeských dožínek na podzim 2022.

Přihlašování do letošního 13. ročníku je možné až do 10. září 2022. Bližší informace jsou k dispozici na https://www.kr-stredocesky.cz/web/zivotni-prostredi/rybarstvi-supinac.

Doposud bylo možné se do soutěže přihlašovat pouze vyplněním a zasláním tištěných formulářů. V rámci podpory digitalizace a moderních technologií chce Středočeský kraj vyjít účastníkům vstříc a umožnit jim přihlášení do soutěže kromě papírové formy přihlášek i formou elektronického formuláře. Pro aktuální ročník soutěže je proto k dispozici také níže uvedený webový formulář :

Středočeský šupináč – webový formulář:

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.