Ne. Kvě 22nd, 2022

Krajský úřad Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na post vedoucí či vedoucího oddělení komunikace (tiskového a PR). Zájemci se mohou hlásit do 27.8. 2021. Martina Kemrová, dosavadní vedoucí oddělení, se rozhodla z této funkce odejít. K předání agendy by mělo dojít ve třetím čtvrtletí.

„Martina odchází vstříc dalším pracovním výzvám, které lépe odpovídají jejím předchozím zkušenostem z byznysové a korporátní sféry, a já bych jí chtěla především poděkovat. Ujala se tiskového oddělení v náročné pandemického době, odvedla velké množství práce a přinesla do úřadu inovace odpovídající 21. století. Podařilo se jí během celého covidového období stabilizovat komunikaci, nahradit nefunkční formáty, které dříve kraj používal, mnohem efektivnějšími. Martině jménem vedení kraje přeji vše dobré v osobním i pracovním životě a budu se těšit na každé naše setkání,“ říká hejtmanka Petra Pecková (STAN).

„Měsíce strávené ve službách Středočeského kraje byly jednou z nejzajímavějších, a nejnáročnějších pracovních zkušeností v mé kariéře. Během hektických pandemických měsíců se povedlo nastavit chybějící interní procesy i tok informací, začali jsme využívat modernější formáty a samotná komunikace se stala aktivnější a transparentnější, a snad i zajímavější,“ komentuje Martina Kemrová. „Děkuji všem, s nimiž jsem měla možnost a čest pracovat, a kteří mi přiblížili svět správy věcí veřejných.“

Velmi exponované oddělení komunikace má ve své gesci externí i interní PR, především komunikaci s médii, občany, obcemi, ale i zaměstnanci krajského úřadu a příspěvkových organizací, spravuje sociální sítě kraje i vizuální identitu úřadu. Oblasti, které musí tiskové oddělení obsáhnout, jsou velmi různorodé a záběr je široký. Personální odbor hledá uchazeče, který má minimálně pětiletou praxi z oblasti komunikace a PR, je odpovědný, samostatný, spolehlivý. Má schopnost organizovat a plánovat práci v rámci oddělení, je schopen týmové spolupráce, má vysokou odolnost vůči zátěži a stresu a zkušenost s krizovou komunikací, je orientován na výsledek, disponuje analytickým a strategickým myšlením, schopností vyjednávání a argumentace a je ochoten přibližovat občanům svět veřejné správy přívětivě a transparentně. Podrobnosti se zájemci dozvědí na kariérních stránkách kraje.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.