Út. Čvn 28th, 2022

V sobotu 27. listopadu se v areálu Nového rybníka v Příbrami uskuteční štafetový závod dvojic , který zakončí celý seriál běžeckých závodů takzvaného Brdského poháru. Hromadný start bude v půl jedné odpoledne. Po skončení proběhne vyhlášení absolutních vítězů Brdského běžeckého poháru roku 2021.

„Chceme vyhlásit celkové výsledky a absolutní vítěze letošního ročníku Brdského běžeckého poháru. A jak jinak to udělat, než se přitom taky proběhnout. Připravili jsme pro vás speciální štafetový závod dvojic – mužských, smíšených, ženských, dětských… Prostě, na co se cítíte“, uvádí k závodu organizátoři


1️⃣ – Závodní trať je 1 okruh kolem Nováku, tedy cca 1 km (přesněji asi 910 metrů).
2️⃣ – Jakmile jeden běžec obkrouží rybník, předá štafetu druhému ze dvojice, který běží svůj úsek zase kolem dokola.
3️⃣ – Po doběhu zase předá štafetu prvnímu běžci a takto se střídají, dokud každý z nich neoběhne Novák třikrát. Celkem by tedy každý tým měl v součtu Novák oběhnout šestkrát


V sobotu 27. listopadu, hromadný start ve 12:30 hodin v Areál Nového rybníka v centru Příbrami, kde se běžel Příbramský půlmaraton i Běh města Příbrami. Startovné je 100 korun za dvojici.
Registrace na závod zde:  ➡️bit.ly/zavod_dvojic_2021

Výsledky tohoto závodu už se nebudou započítávat do celkového bodového hodnocení Brdského běžeckého poháru. Ale pro všechny účastníky bude připraveno občerstvení formou koláčků a teplých slavnostních nápojů. předpokládá se že v cca 14 hodin bude následovat vyhlášení absolutních vítězů Brdského běžeckého poháru roku 2021.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.