Út. Čvn 28th, 2022

Připravovaná obnova vodohospodářského majetku v Milínské ulici začíná dnes v pondělí 4. října první etapou, která uzavře spodní část Dlouhé ulice.

V těchto dnech bude zahájena výměna vodovodních a kanalizačních sítí v Milínské ulici – první část se bude týkat Dlouhé ulice v úseku od křižovatky s ulicí Milínskou až po budovu bývalé základní školy. Místo bude zcela uzavřeno a objízdná trasa povede Alešovou ulicí přes Komenského náměstí do Dlouhé. Přestěhováno bude dočasně také kontejnerové stání, které bude posunuto o pár desítek metrů dále pod Komenského náměstí a vyhrazená parkovací stání budou před budovou bývalé základní školy.

„Několikatýdenní dopravní omezení je při kompletní výměně vodohospodářských sítí v této lokalitě nevyhnutelné, ale obnova zmíněných rozvodů je z důvodu jejich stavu a připravované rekonstrukce Milínské ulice skutečně potřeba,“ řekl starosta Příbrami Jan Konvalinka.

Připomeňme, že zakázku vysoutěžila společnost 1. SčV, a. s., za necelých 21 milionů Kč bez DPH. Celkový projekt výměny vodohospodářského majetku je rozdělen do tří etap s tím, že další dvě se budou týkat přímo Milínské ulice.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.