Út. Čvn 28th, 2022

PŘÍBRAM – V roce 2021 byla činnost Senior Pointu vzhledem k epidemiologické situaci omezená, i tak se o naše akce zajímalo přes 3500 seniorů. Cílem naší pobočky je podporovat aktivní způsob života seniorů a zapojit je do různorodé práce, kterou Senior Point nabízí. Všechny tyto aktivity jsou úměrné zájmům a potřebám příbramských seniorů. 

O tom, že i generace seniorů nechce jen pasivně přijímat připravené programy, svědčí účast na pravidelných kurzech angličtiny, rekondičním cvičení žen a mužů, tréninku paměti nebo práci na počítači. Mnoho seniorů přilákala nabídka procházek po Příbrami nebo výletů do bližšího i vzdálenějšího okolí. 

S měsíční programovou nabídkou jsou senioři seznamováni na pravidelných informačních schůzkách. Dík patří všem lektorkám a lektorům a ostatním spolupracovníkům, kteří se v roce 2021 podíleli na přípravě a organizaci našich akcí. 

Bohužel v prosinci jsme museli do odvolání pozastavit všechny akce. Pod hlavičkou Senior Pointu nelze organizovat ani vycházky či jiné volnočasové aktivity. Budete-li potřebovat vyřídit jakékoliv záležitosti, volejte na tel.: 778 779 898, 604 212 434. I nadále je možné zajistit registraci seniorů na posilovací dávku proti covidu-19. 

Věra Černá, Senior Point Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.