So. Čvn 25th, 2022

V listopadu minulého roku zadalo vedení města zakázku na rozšíření zpevněné plochy kompostárny a zpevněné plochy (budoucí plocha pro uskladnění autovraků) v průmyslové zóně u sběrného dvora společnosti STRABAG.

Ta měla zakázku zhotovit za nabídkovou cenu 12,2 milionů korun s DPH . Realizace se však v březnu zkomplikovala a při stavbě bylo nutné přeložit vedení vodovodu se kterým projekt původně nepočítal. Vedení města tak v březnu schválilo uzavření dodatku se společností STRABAG na vícepráce ve výši zhruba 1, 6 milionu s DPH.

Na posledním květnovém jednání rada města schválila další vícepráce, které jsou uvedené v takzvaném změnovém listu a které jsou nutné pro dokončení této investiční akce, stojí v usnesení. Jde o další dodatek se společností STRABAG ve výši zhruba 1,2 miliónu korun s DPH.

Celkově tedy tato stavba vyjde na více jak 15 miliónů korun s DPH. Stavba se tak městu prodraží o téměř 2,8 milionu korun s DPH.

By redakce

One thought on “Rozšíření zpevněné plochy u sběrného dvora se prodraží o více jak 2,8 milionu”
  1. […] Společnost Strabag je také zhotovitelem nové zpevněné plochy u Sběrného dvora a rozšíření kompostárny. Tuto zakázku zadalo vedení města Strabagu v listopadu minulého roku a na takzvaných vícepracích u ní došlo k navýšení původní vysoutěžené ceny (12,2 milionů korun) o 2,8 milionu korun. Psali jsme o tom zde: https://pribram24.cz/rozsireni-zpevnene-plochy-u-sberneho-dvora-se-prodrazi-o-vice-jak-28-milionu/ […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.