Út. Čvn 28th, 2022

Vedoucí rybářského kroužku popsala jak mladí rybáři navštívili sádky v Rožmitále, co se tam naučili a jaký dárek si odnesou.

Předposlední rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem v letošním roce, navštívil sádka v Rožmitále pod Třemšínem firmy Rybářství Lnáře. Povídali jsme si k čemu sádky slouží, ukázali si ryby a došlo i na kuchání kapra. Adam Nass z našeho kroužku ukázal dětem jak šetrně kapra usmrtit a správně vykuchat.

Vedoucí a rybář Aleš Haluska dětem vysvětlil kde má každý orgán v těle kapra své místo a k čemu slouží. Tentokrát nás zastihla krásná sněhová nadílka a mráz. Na chlad jsme měli připravený teplý čaj a nějakou svačinku. Moc jsme si to užili, byla to příjemná změna.

Za rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem velmi děkujeme firmě Rybářství Lnáře za možnost exkurze a Jiřince sádecké Benadikové za čajik a čokoládové mňamky pro děti. Celému týmu vedoucích děkuji za pomoc.

S Rybářstvím Lnáře naše rybářská organizace Rožmitál p. Tř. dobře spolupracuje již delší dobu a také dlouhodobě rybáři že Lnář podporují náš rybářský kroužek. Proto máme další skvělou zprávu!

Všechny naši rybaříci navštěvující náš rybářský kroužek v Rožmitále, obdrží jako dárek od firmy Rybářství Lnáře poukázku na odběr vánočního kapra, za což moc děkujeme. Poukázky děti dostanou na posledním našem setkání a to na vánočním večírku našeho kroužku. Petrův zdar.

Vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem Jaroslava Nassová.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.