So. Čvn 25th, 2022

Místní rybářská organizace Rožmitálu pod Třemšínem v minulých dnech opět přispěla do společného Fondu Středočeského rybářského svazu na nákup vodních ploch.

„Jako organizace jsme vyčlenili nicotných 20 korun za každého našeho dospělého člena“, uvedl Milan Pojer, předseda MO Rožmitál a pokračoval: „v celém Středočeském územním svazu je organizováno více než 34 tisíc dospělých členů, takže kdyby to udělala každá místní organizace, byla by to docela slušná sumička“.

Že nákup vodních ploch má cenu a je to dobrý nápad, se již prokázalo několikrát, a to právě v našem okrese zakoupením rybníku Stržený. Na rybolov na Strženém slyším převážně kladné ohlasy, rybáři si pochvalují klidné prostředí, dostatek záběrů a kvalitní celoroční zarybnění převážně kapry, což je na tuzemském trhu nejdostupnější ryba a přiznejme si, že u řady rybářů stále žádaná.

Říkám to proto, že bychom na Fond neměli zapomínat, třeba se zase někde v kraji naskytne vhodná vodní plocha k rybolovu, tak ať ji máme z čeho zakoupit“, doplnil Milan Pojer.

Jsem rád, že naši rožmitálští rybáři přispěli do fondu, je vidět, že myslí na budoucnost. Jsem na ně pyšný „, uvedl člen městské rady v Rožmitále a sám také rybář Aleš Haluska.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.