Út. Čvn 28th, 2022

Práce s rybářskou mládeží v Rožmitále pod Třemšínem, která se sdružuje v kroužku místní rybářské organizace je velice rozmanitá a díky tomu, že už si za dobu svojí činnosti získali renomé je navštěvují známí rybáři a také rádi zvou na rozmanité akce.

Nedávno je například navštívil známý rybář pan Jiří Ouředníček, top rybář. „Loni nás potěšil nádhernou přednáškou na téma feeder a letos to je chytání na položenou a kaprařina. Byl opět skvěle připraven, přivezl na ukázku pruty a vše co ke kaprařině patří jako boili, bižuterii, vlasce, signalizárory a mnoho dalšího“, popsala návštěvu vedoucí kroužku Jaroslava Nassová a pokračovala:“Děti byly opravdu pozorné, poslouchali, zkoušeli navazovaní a měli spousty zvědavých otázek. Pan Jiří vypráví a vysvětluje vždy opravdu zajímavě, dokaže strhnout pozornost ne jen dětí, ale i nás vedoucích. Hrozně mu děkujeme za nádhernou a hlavně maximálně zajímavou přednášku“, uvedla.

Kroužek ja také zván na ruzné akce a by zde prezentoval rybářství , například říjnu byl v obci Hvožďany u Rožmitálu pod Třemšínem při otevírání zrekontruovaného Pacholeckého rybnika.

Představili jsme všem, co k nám zavítali práci rybářského kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem, spousty soutěží a dokonce i drobné dárečky dětem. Děti poznávaly ryby, zkoušely nahazovat na terč, skládaly puzzlíky. Akce byla velmi příjemná „, uvedla Jaroslava Nassová.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.