Út. Čvn 28th, 2022

Od pondělí 2. srpna je v Příbrami otevřeno druhé psí hřiště s agility prvky, které jsou určeny pro malá i velká plemena psů.

Padák či Fialův rybník jsou každodenním cílem řady příbramských pejskařů. Nyní je pro ně navíc připraven psí park v blízkosti Junior klubu. Areál psího parku je oplocená plocha o rozměrech 35×70 metrů s agility překážkami určenými pro všechna plemena psů.

„Ačkoliv sama nejsem pejskařem, mám radost, že se nám podařilo toto zařízení vybudovat. Psí park je pro mnohé jediným místem, kde si dovolí svého čtyřnohého přítele bez obav pustit z vodítka, a navíc jsou tato zařízení vhodná pro socializaci psů,“ uvedla po otevření agility psího hřiště místostarostka Zorka Brožíková.

Příbram má na svém území již druhý psí park postavený v průběhu posledních dvou let. Výstavba nového psího parku vyšla zhruba na 630 000 Kč, přičemž agility prvky a mobiliář jsou v ceně 280 000 Kč a oplocení areálu stálo 350 000 Kč.

Areál bude na noc uzamykán. Veřejnosti bude otevřen denně, a to v období od dubna do září v čase od 8 do 20 hodin a od října do března od 9 do 17 hodin.

Také pro tento nový areál byl zpracován Provozní řád, proto prosíme návštěvníky, aby se tímto řádem řídili.

Eva Švehlová, tisková mluvčí města Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.