Ne. Čvn 26th, 2022

I v letošním roce se můžeme těšit na filmové večery v letním kině. Připraveno je celkem deset titulů.

Letní kino je v letošním roce s ohledem na sportovní přenosy z MS v hokeji a ME ve fotbale využíváno více než v minulosti. Přesto, ta pravá nabídka teprve přichází. V pátek 25. června totiž začne promítání, kdy je pro diváky připraveno celkem deset filmů z české i světové produkce. První pozvánka platí na skvělý snímek 3Bobule.

Stejně jako v loňském roce je zajištěna technologie, která umožní i promítání novějších filmů. V nabídce jsou zmíněné 3Bobule, Diego, Pomáda, Samotáři, Tenet, Rocketman, Dolittle, Bábovky, Frčíme a posledním filmem bude 31. srpna Obecná škola. „U prvního a posledního snímku filmové sezony nabídneme také jistou nadstavbu. U snímku 3Bobule se tematicky nabízí ochutnávka vín. Zpestřením filmu Obecná škola by mohla být účast režiséra Jana Svěráka, o které jednáme,“ doplnil informace starosta Jan Konvalinka.

Léto v letním kině nebude pouze o promítání, ale a také o hudbě a divadlu. „O prostory letního kina projevují zájem také kapely a produkční agentury. Koncertovat by zde tedy měli například Marek Ztracený, Divokej Bill, Olympic, Čechomor nebo Viktor Sheen. Zapomenout nesmíme ani na jedinečné a originální představení z dílny La Putyka s názvem Kaleidoscope, na které jste zváni 8. srpna,“ zmiňuje Vlastimil Ševr z Městského kulturního centra.

Vstupenky na promítání v letním kině je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal za 120 Kč či na místě za 150 Kč: https://www.ticketportal.cz/NEvent/LETNI-KINO-PRIBRAM

Vstupenky na představení Kaleidoscope opět můžete zajistit v síti Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/Cirk-La-Putyka-Kaleidoskope

Eva Švehlová, tisková mluvčí města Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.