Út. Čvn 28th, 2022

PŘÍBRAM – V těchto dnech probíhá výměna osvětlení sportovní haly , která nijak nezasáhne do provozu haly. Zhotovitel kompletní výměny osvětlení ve sportovní hale byl vybrán v listopadu, nyní dochází k samotné realizaci zakázky. Výměna světel probíhá v nočních hodinách, a tak nemá vliv na provoz sportovní haly.

Realizace investiční akce za 1,67 milionu korun probíhá ve Sportovní hale Příbram od poloviny tohoto týdne a měla by být dokončena do konce toho příštího. „Výměna světel probíhá postupně, a to vždy v pozdních večerních a nočních hodinách. Je to hlavně z toho důvodu, abychom nebyli nuceni rušit tréninky a zápasy, v už tak omezeném provozu z důvodu vládních nařízení,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Rušeny tak nebyly žádné objednané akce ani tréninky a běžný návštěvník si probíhajících prací ani nevšimne. „Jediné omezení, které by mohlo během realizace nastat a je potřeba s ním počítat, je mírně zhoršená svítivost do doby kompletní výměny všech světel, a to z důvodu možné absence starého světla před montáží nového,“ dodává Slaba.

Sportovní zařízení města Příbram si od výměny osvětlení slibuje úsporu energie, lepší svítivost, modernizaci a zajištění stabilního provozu.

Miroslava Poláková,tisková mluvčí SZM Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.