Pá. Kvě 27th, 2022

PŘÍBRAM – Prázdninový provoz MHD není nic neobvyklého v době prázdnin. S ohledem na aktuální nedostatek řidičů, který řeší společnost Arriva v souvislosti s onemocněním covid-19, bude zaveden s určitými úpravami tento režim i v průběhu února.

S ohledem na personální problémy, které provozovatel příbramské MHD, tedy společnost Arriva řeší v souvislosti s onemocněním covid-19, dochází k dočasnému omezení MHD. Městská hromadná doprava bude v únoru fungovat dle prázdninových jízdních řádů, které budou upraveny tak, aby mohli žáci a studenti využívat ranní spoje. Zachován bude také školní autobus.

„Dostali jsme se do situace, kdy není možné personálně zajistit veškeré spoje. Z tohoto důvodu dochází k úpravě, která je nastavena tak, aby co nejméně komplikovala život občanů Příbrami,“ říká Roman Kurfürst ze společnosti Arriva.

Vzhledem k tomu, že v pátek 4. února jsou pololetní prázdniny, bude se avizovaná změna týkat provozu MHD od pondělí 7. února. V termínu od 7. do 18. února bude v MHD zaveden prázdninový provoz s tím, že budou upraveny jízdní řády u linek 2A, 3B,C, 5A, 8A tak, aby byla zajištěna doprava školáků. V termínu od 21. do 25. února bude s ohledem na jarní prázdniny provoz MHD v plném prázdninovém režimu a od 28. února se přejde zpět k běžnému režimu.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.