Út. Čvn 28th, 2022

Jak proběhla poslední schůzka malých rybářů v Rožmitále popsala vedoucí kroužku Jaroslava Nassová.

Letošní rok 2021 se pomalu blíží ke konci a i rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem měl letos svůj poslední kroužek. I přes těžký rok díky covidu jsme se snažili pokud to bylo možné kroužek dělat naplno. Účastnili se rybářských závodů, exkurzí a proběhl i náš rybářský tábor.

Zakončení roku je pro náš kroužek tradicí, mít vánoční večírek s dětmi na bowlingu Amerika v Rožmitále. Ani letos tomu nebylo jinak, jen jsme museli omezit na akci rodiče a hosty. I tak to bylo velmi milé, uvolněné a všichni jsme si to užili. Děti si zahráli bowling při hromadě dobrého občerstvení a nechyběli ani dětmi zbožňované pizza.

Pro děti bylo díky podpoře naší místní rybářské organizace Rožmitál a Středočeskému rybářskému územnímu svazu – odboru mládeže vše zdarma a tak si děti mohli večírek užívat naplno. Na konci přišlo rozdávání dárků všem dětem za podpory našeho města Rožmitál.

Bez podpory našich partnerů by samozřejmě nemohl kroužek takhle skvěle fungovat a proto děkujeme za celoroční podporu našeho rybářského kroužku: MO Rožmitál pod Třemšínem, městu Rožmitál pod Třemšínem a Středočeskému územnímu svazu. Dále děkujeme rodičům za jejich skvělé děti, za podporu a pomoc. Děkujeme všem našim přátelům, podporovatelům a všem sponzorům.

Tak v příštím roce zase neshledanou a doufejme, že nám již podmínky dovolí to rozjet na plno.

Petrův zdar.

Vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem Jaroslava Nassová.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.