Út. Čvn 28th, 2022

Příbramský absolvent gymnázia bojuje o vítězství v literární soutěži – můžete mu pomoci i vy.

Ladislav Dostál je absolventem Gymnázia pod Svatou Horou v Příbrami a nynějším studentem Univerzity Karlovy. Může se pochlubit úspěchy, kdy se například stal vítěz v projektu Otevřená věda, podílel se na organizaci k získání ocenění Zlatého Amose pro Mgr. Radku Vocílkovou a je také držitel ocenění od Českého červeného kříže za pomoc v pandemii. Nyní usiluje o další úspěch. Se svou esejí se dostal do celostátní literární soutěže „Svět mýma očima“, kde se mezi velkou konkurencí probojoval mezi Top pět finalistů.

Zadání bylo „JAK SE ZMĚNÍ SVĚT PO GLOBÁLNÍ PANDEMII?“, přičemž studenti středních a vysokých škol měli napsat své vize a postupy jak pomoci českému státu po současné krizi. Absolutní vítěz bude vybrán na základě největšího počtu lajků na facebooku. Hlasování také probíhá na Instagramu pod názvem „politika_spolecnost“. Hlasování probíhá do středy 30.6. do 20:00.

Našeho příbramského finalistu Láďu Dostála můžete podpořit na přiloženém odkazu.
Odkaz, kde čtenáři mohou hlasovat: https://www.facebook.com/…GXcHlasování na Instagramu pod vyhledáním názvu „politika_spélečnost“

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.