Po. Čvn 27th, 2022

V termínu od 1. července do 31. srpna bude moci veřejnost využívat ke sportu dvě školní hřiště. Hřiště budou otevřena denně od 8 do 20 hodin.

Pohyb a sport jsou nedílnou součástí našich životů. K otázce sportování město Příbram přistupuje velmi svědomitě, pořádá se řada sportovních akcí, v běhu je několik projektů, mezi něž patří také zkvalitňování podmínek pro sport. V době letních prázdnin jsou již několik let zpřístupňována některá školní hřiště, stejně tomu bude letos.

„V letošním roce bude v průběhu nadcházejících prázdnin veřejnosti zpřístupněno školní hřiště u Základní školy Bratří Čapků a školní hřiště u Základní školy Jiráskovy sady. Po zkušenostech z minulých let chci požádat sportující veřejnost o dodržování pravidel, a především pořádku na těchto sportovištích,“ uvedla místostarostka Zorka Brožíková a dodala, že ve městě je již nyní upraveno několik sportovních plácků, které je možné aktivně využívat.

Zmíněná školní hřiště budou osazena informační tabulí s provozním řádem a kontakty, na které je možné se v případě nouze obrátit. Odemykání a zamykání areálu zajistí strážníci městské policie, kteří budou v době prázdnin na těchto sportovištích vykonávat zvýšený dohled. Obě sportoviště budou vybavena mobilními WC a odpadkovými koši.

Zdroj: Eva Švehová ,tisková mluvčí města Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.