Ne. Kvě 22nd, 2022

Město Příbram rozšiřuje možnosti, jak návštěvníkům jejich pobyt zpříjemnit. Novinkou letošního léta je nabídka průvodcovské služby, díky které turisté mohou získat daleko více informací, než najdou v brožurách nebo na internetu.

Příbram má turistům opravdu co nabídnout. Vedle vyhlášených návštěvních cílů jako je Svatá Hora či Hornické muzeum se zde nachází řada historicky zajímavých staveb a tajuplných zákoutí, která mnohdy běžnému návštěvníkovi zůstávají skryta.

Nejen pro návštěvníky města, ale i pro samotné obyvatele bylo jistě přínosem nedávné rozšíření informačního panelového systému. Nyní jdeme ještě o krok dále, a nabízíme průvodcovskou službu. Práce se ujme několik svědomitě vybraných průvodců, kteří mají historii města, jak se říká v malíku,“ uvádí starosta města Jan Konvalinka s tím, že v základní nabídce jsou čtyři prohlídkové okruhy.

Službu je možné objednat v Informačním centru města a cena se liší dle délky trasy. Aktuálně jsou nastaveny čtyři okruhy, program jde ovšem přizpůsobit přímo jednotlivým skupinám.

Službu lze objednat na telefonním čísle 773 747 843, prostřednictvím e-mailu: info@pribram.eu nebo přímo v Informačním centru na adrese: Pražská ulice 129.

Zdroj: Eva Švehlová, tisková mluvčí města Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.