Ne. Kvě 22nd, 2022

I když bylo včerejší jednání zastupitelů krátké, řešil se jenom jeden bod a to pomoc zasaženým obcím na Moravě, kam půjde pomoc v celkové výši 600 tisíc korun, přece jen zbyl i krátký čas v bodě různé na dotazy zastupitelů směrem k vedení města.

Toho využil zastupitel za Vladimír Král ( Šance pro Příbram) a položil dotaz týkající se důvodu proč vedení města uvažuje o přemístění lávky přes Příbramský potok u Q klubu o padesát metrů. Informace o přemístění lávek jsou zde: https://pribram24.cz/lavka-u-q-klubu-se-presune-o-50-metru/

Jedná se o společný návrh dopravní Policie, Odboru silničního hospodářství MěÚ a pana prvního místostarosty. Ta lávka tak jak je umístěna v současné době způsobuje dopravní komplikace“, uvedl na dotaz starosta města Jan Konvalinka (ANO) a pokračoval: „Přemístěním lávky půjde hlavně o zjednodušení celé dopravní situace a zvýšení bezpečnosti„.

S tímto vyjádřením ale zastupitel Vladimír Král nesouhlasil „Tento záměr nepovažuji za logický a chci aby to tady zaznělo“, uvedl.

Celý záznam ohledně lávky u Q klubu si můžete vyslechnout zde:

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.