Út. Čvn 28th, 2022

Na posledním zastupitelstvu města oznámil místostarosta Martin Buršík, že město plánuje na podzim začít s opravami vodohospodářských sítí na dvou důležitých dopravních tepnách města a to v Milínské a Obecnické ulici, které budou předcházet opravám vozovek a v případě Milínské ulice i celého uličního prostoru. Řidiči se tak budou muset zřejmě obrnit trpělivostí. Do konce roku budou také probíhat práce na opravě mostu v Plzeňské ulici.

„V srpnu začne výměna vodohospodářských sítí v Milínské ulici, která bude pokračovat až do jara příštího roku. Budou postupně uzavřeny jednotlivé části mezi ulicemi Dlouhá, Alešova a Mixova. Tato rekonstrukce vodohospodářských sítí předchází rekonstrukci celého uličního prostoru v Milínské ulici“, uvedl místostarosta Buršík a pokračoval: „Rozdělením prací se vyhneme kolizi jiných oprav komunikací ve městě jako je například plánovaná oprava mostu přes železnici v Husově ulici v příštím roce“.

Obecnická ulice

„Je také vysoutěžena oprava vodohospodářských sítí v ulici Obecnická v úseku mezi okružní křižovatkou a stanicí STK, práce by měli začít v srpnu nebo září tohoto roku a mělo by být hotovo ještě v tomto roce“, uvedl místostarosta Buršík.

Zde celé vystoupení místostarosty města Martina Buršíka :

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.