Po. Kvě 23rd, 2022

PŘÌBRAM – I ve druhé polovině měsíce bude v Junior klubu živo. Na pódiu se vystřídají Mucha a hardrocková kapela Gentiana.

„Kluby, divadla, kina a všechna kulturní zařízení připravují program pro nás diváky, kterým akce velmi chyběly. Nejinak je tomu v Junior klubu, který na každý měsíc připravuje akce pro různé věkové a žánrové skupiny. Kromě akcí pořádaných Městským kulturním centrem je tento prostor volný také pro akce dalších organizací a zařízení je možné pronajímat i k soukromým účelům. Veškeré otázky okolo pronájmu zodpoví Sportovní zařízení města, které mají objekt Junior klubu ve správě,“ říká starosta Jan Konvalinka.

A co nás v únoru ještě čeká? Jak uvádějí pořadatelé, zlatý hřeb únorového programu přijde v pátek 18. února. Na pódium Junáče se postaví Mucha, česká zpěvačka, umělkyně, která má co říci hlavně ženám. Mucha v Příbrami vystoupí po několikaleté odmlce.

Na poslední únorovou akci vás pozveme v pátek 25. února. Těšit se můžete na koncert hardrockové Gentiany, která má své kořeny v našem městě.

Oba koncerty začínají ve 20 hodin a vstupenky je možné zajistit v předprodeji prostřednictvím sítě Ticketportal.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.