Út. Čvn 28th, 2022

Na úterý 14. září od 17 hodin je naplánována druhá společná cyklo vyjížďka s místostarostou Martinem Buršíkem. Start bude na parkovišti pod Svatou Horou.

První vyjížďka vedla z Nového rybníka k Památníku Vojna a přes Žežice a Zdaboř zpět. Zúčastnili se jí občané Příbrami nebo například starosta Dobříše Pavel Svoboda. „První vyjížďka v červnu měla úspěch, a proto jsem rád, že vás mohu pozvat na vyjížďku druhou, která tentokrát povede z parkoviště pod Svatou Horou přes Fantovu louku do obce Háje, přes příbramskou část Jerusalem do obcí Konětopy, Lešetice a pak zpět do Příbrami přes Brod až na Nový rybník, kde bude opět připraveno malé občerstvení. Trasa má necelých 12 kilometrů, je nenáročná, vede většinou mimo hlavní komunikace a je vhodná pro cyklisty všech věkových a výkonnostních kategorií,“ zve na vyjížďku 1. místostarosta Martin Buršík.

Vyjížďka se uskuteční za příznivého počasí, které by s ohledem na dlouhodobou předpověď mohlo v příštím týdnu být. Po cestě se účastníci budou moci občerstvit V SeZaM bistru Nový rybník, které je v září ve všední dny otevřeno do 19 hodin.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.