Po. Čvn 27th, 2022

I v letošním roce připravuje město Příbram setkání Meet The Buyer, při kterém budou zájemci o veřejné zakázky seznámeni s plánem akcí města v roce 2022.

„Připravit pro firmy přehled akcí, které chceme realizovat v následujícím roce, je velmi důležité. Firmy si mohou lépe plánovat harmonogram prací, lépe se orientovat v zakázkách, o které by měly zájem. Setkání Meet The Buyer pořádáme již třetím rokem, a dle ohlasu našich dodavatelů je to opravdu krok správným směrem. Letošní setkání je připraveno na čtvrtek 9. prosince,“ říká starosta Jan Konvalinka.

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci je pro zájemce z řad dodavatelů připravena hybridní varianta setkání, což znamená, že mohou být přítomni osobně nebo online. Setkání se koná od 11 hodin v jednacím sále zastupitelstva (nám. T. G. Masaryka 121 – budova bývalých Rudných dolů).

Cílem je představit potenciálním dodavatelům projekty, které se budou realizovat. Kromě představení plánu veřejných zakázek na rok 2022 budou také prezentována obecná témata k veřejným zakázkám, jako například praktické tipy pro podávání nabídek, aktuality v legislativě či informace o dynamickém nákupním systému.

Dodavatelé, kteří budou chtít zvolit online formu setkání jej mohou sledovat na adrese: https://youtu.be/86MmEft6fP8

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.