Po. Kvě 23rd, 2022

PŘÍBRAM – Vedení města kromě rekonstrukce mostu v Plynárenské ulici plánuje v letošním roce opravit i některé lávky přes příbramský potok. Zejména se jedná o tři lávky v areálu Nového rybníka a lávky na Rynečku u semaforu k zastávce MHD. O budoucím umístění lávky u Q klubu se stále jedná.

„Počítáme v letošním roce s rekonstrukcí tří lávek v areálu Nového rybníka, které jsou ve velmi špatném stavu. Dále hodně tlačíme na realizaci lávky na Rynečku, která vede k Mariánské ulici. Kromě toho, že je to velmi frekventovaná lávka, je také velmi úzká a počítáme s jejím rozšířením. Je to lávka o kterou velice usilujeme, aby byla co nejdříve udělána“, uvedl místostarosta města Martin Buršík

Lávka na Rynečku

Umístění a rekonstrukce lávky u Q klubu se podle místostarosty Martina Buršíka ještě stále řeší a definitivně o ní ještě není rozhodnuto.“ Celou dobu usilujeme o to aby se zjednodušila celá dopravní situace i s návazností na rekonstrukci lávky, protože je tam velice komplikovaná a nebezpečná křižovatka. Poslední verze se kterou pracujeme a která ale nemusí být definitivní je, že lávka zůstane na stávající straně křižovatky, ale bude o kus posunuta směrem více do křižovatky, kdy by se měl celý prostor křižovatky ještě zmenšit“, uvedl místostarosta a pokračoval: “ Ale nechci předbíhat, počkejme až ten projekt bude finální, zatím je vše v jednání s dotčenými orgány, policií a může ještě nastat změna“, doplnil Martin Buršík.

Lávka u Q klubu

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.