Ne. Kvě 22nd, 2022

Chybí nám zapálit poslední svíčka na adventním věnci. Při čtvrtém adventním zastavení se setkáme v neděli 19. prosince na vánočně vyzdobeném náměstí 17. listopadu, kde po celý den budou znít koledy.

O uplynulých adventních nedělích jsme vždy připravili nějakou alternativu adventního programu. Co nás čeká na náměstí 17. listopadu? „Poslední svíčku na adventním věnci společně na náměstí zapálíme v 15 hodin a poté si budeme moci užít trochu živé hudby v podání příbramské základní umělecké školy. Náměstí je vánočně vyzdobené, ovšem v neděli se můžeme těšit ještě na pár zvláštností, jednou z nich je ledový betlém, který se bude instalovat a pilami doupravovat zhruba od 11 hodin. Přejme si tedy, aby bylo pořádně mrazivé počasí a my si mohli ledové sochy užívat co nejdéle,“ přibližuje nedělní program starosta Jan Konvalinka.

V tento den se obyvatelé města, především ti bydlící na Drkolnově, Březových Horách a v okolí sídliště mohou těšit na živou hudbu přímo pod svými okny. V čase od 10 do 15 hodin bude totiž našimi ulicemi opět procházet a hrát uskupení Love Song Orchestra.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.