So. Kvě 28th, 2022

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Koncem loňského roku jsme na Krajském ředitelství policie Středočeského kraje slavnostně předali Jirkovi šek v celkové výši téměř 160 tisíc korun, pro který si přijel společně se svým trenérem. Částku 123 tisíc korun něj vybrali středočeští policisté a policistky, společně s občanskými zaměstnanci a 35 tisíc korun věnovala Zdravotní pojišťovna MV ČR.

Jelikož je Jirka vášnivým hráčem rugby, potřeboval finanční prostředky na nákup nového sportovního vozíku. Jeho přání se mu nyní splnilo a nový vozík už má doma a okamžitě se ho vyzkoušel i v praxi. Největší odměnou pro nás je to, že jsme mu mohli pomoci a Jirka se může znovu naplno věnovat oblíbenému sportu. 

Příběh Jirky:
Jirka je 26letý, sportovně založený mladý muž. Bohužel v roce 2018 utrpěl v důsledku úrazu – pádu z výšky –  zranění, které ho v jeho životě určitým způsobem limituje. V důsledku poranění míchy potřebuje ke každodennímu životu hole a při sportovní aktivitě vozík, jehož pořizovací náklady – 140 tisíc korun – byly pro Jirku velmi náročně dosažitelné.

Ale díky projektu „Přes bariéry s policií“ jsme mu dokázali pomoci, aby se sportu – rugby, který ho naprosto pohltil, mohl naplno věnovat.

Jirkovi přejeme mnoho sportovních úspěchů a pevného zdraví.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.