So. Čvn 25th, 2022

Rybářský kroužek ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem nejsou jen děti, ale také vedoucí, kteří děti vedou správným směrem, zažívají s nimi první úlovky, spousty dobrodružství, učí je základům rybařiny a tráví s nimi svůj volný čas. Ráda bych Vám všem představila a zároveň i poděkovala celému svému týmu vedoucích, kterému jsem vděčná za to, že kroužek funguje, za jejich pomoc, vstřícnost, ochotu a hlavně za to, že plní mé někdy zbrklé a šílené nápady.

ALEŠ HALUSKA – radní a zastupitel města Rožmitál pod Třemšínem, člověk s velkým srdcem, který kroužek dostal tam kde je. Vždy řeší věci, které jsou neodkladné, pomáhá s řešením financí, výletů, tábora atd. Vždy při mě stojí.

MARUŠKA A RUDA ŠOURKOVI – naprosto úžasný manželský rybářský pár, kterému vděčím opravdu za hodně. I ve svém věku dokáží tolik kroužku dát a obětovat. Maruška ještě má na starosti docházku a další papírování, které je nezbytně nutné.

MICHAL MAREŠ A TOMÁŠ BLÁHA – kluci, kteří v kroužku vyrostli a nakonec jim rybařina a děti zůstaly tak hluboko v srdci, že to co se naučili předávají dalším generacim.

JIRKA SKOTNICA – člen výboru ČRS MO Rožmitál p. Tř., sice s námi není v rybářském kroužku tak často, ale na důležitých akcích nebo táborech s námi vždy je. Děti ho miluji, protože v těle chlapa se skrývá dětská, veselá duše.

PAVEL ŠAJÁNEK – tetinek, který se ke kroužku přidal před pár měsíci, ale je skutečným přínosem pro nás všechny. Hledá sponzory, pomáhá s výukou a i přesto, že je řidič kamionů a je často pryč, snaží se vždy vrátit tak, aby na kroužku byl a pomohl.

Poslední nejmladší člen týmu vedoucích našeho rybářského kroužku je ELIŠKA MELOUNOVÁ – je nováčkem, ale vnáší do kroužku svěžest, humor a pomocnou ruku.Toto je tým rybářského kroužku v Rožmitále pod Třemšínem.

Jaroslava Nassová , vedoucí rožmitálského kroužku rybářů

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.