So. Čvn 25th, 2022

Jana Havelková Puklová je zakladatelkou spolku Radost Příbramáčkům, díky kterému se před necelými 6 lety stala součástí úžasného dětského domova Pepa v Lazci. Ve volném čase jezdí osobně to tohoto malého rodinného domova, kde je 16 dětí a ten nejlepší personál – tety a strejdové v čele s fantastickou paní ředitelkou Věrkou.

V domově mají dosluhující starý transportér, který zajišťuje převoz dětí při delších trasách a výletech. Jezdí se s ním i vyzvedávat jídlo do potravinové banky. V současné době je auto více v servisu než k užitku dětem. Ale bohužel na nové auto nemají finance. V domově došlo v nedávné době k rekonstrukci sociálního zařízení na dětských pokojích a peníze se musely vložit do těchto nutných oprav.

„Strašně moc bych si přála dát dětem předčasně vánoční dárek nové auto, ale bez pomoci Vás hodných lidí, to nezvládnu. Proto se na Vás obracím s prosbou o pomoc a podporu ve formě jakékoliv finanční částky a věřím, že se nám podaří peníze na auto dětem vybrat a připravit dětem obrovské překvapení“, uvádí Jana Havelková Puklová

Tyto děti jsou hodné, plné lásky, očekávání, ale i bolesti a strachu. V životě neudělaly nic špatného na to, aby nemohly vyrůstat ve svých rodinách.“ Bohužel tomu tak není, ale mohu ze svého pohledu říci, že mají obrovské štěstí, že mohou vyrůstat v tomto láskyplném domově. Vím, že rodinný přístup, vedení, vize a obětavost zaměstnanců tohoto domova jim dá do života co možná nejvíce za to jsem šťastná.“, uvedla Jana Puklová Havelková a pokračuje: „Věřím, že jsme laskavý národ a pořízení nového auta pro děti se nám podaří“.

Sbírka na auto pro děti do Dětského domova Pepa pořád běží a organizátoři sbírky budou rádi za jakýkoliv příspěvek a Vaše sdílení. Věřte, že i 100 Kč pomůže přiblížit se splnění snu. Zatím sbírku podpořilo 32 dárců a podařilo se vybrat 37 776 kč

Co říkáte nenechme v tom Janu samotnou a přispějme jakoukoliv částkou na tomto odkazu:

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/predcasne-vanoce-pro-deti-z-detskeho-domova-pepa/darovat

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.