Ne. Čvn 26th, 2022

Jednotka sboru dobrovolných hasičů Rožmitál pod Třemšínem byla nominována v rámci 11. ročníku Ankety Dobrovolní Hasiči Roku. Dostala se tak mezi pět nejlepších jednotek v oblasti střed-sever Čech.

Rožmitálští hasiči byli letos nominování za zásah u požáru naskladněné štěpky v areálu soukromého zemědělského družstva v srpnu loňského roku v Zalánské ulici v Rožmitále pod Třemšínem. Jednalo se o rozsáhlý požár, u kterého byl vyhlášen IV. zvláštní stupeň poplachu. Jednotka se podílela na likvidaci požáru, ochraně zvířat a budov v okolí a zřizovala čerpací stanoviště. Po zdolání požáru ještě několik dní držela dohled na požářišti.

Teď přichází na řadu veřejnost, která svým hlasování rozhodne o výsledném pořadí všech oceněných. Finalisté na prvních třech místech k ocenění díky partnerům Ankety obdrží finanční a věcné dary. Hlasovat můžete až do 20. 10. 2021 na webu nebo prostřednictvím SMS. Připomeňme, že v loňském ročníku ankety se rožmitálští hasiči umístili na třetím místě. Hlasujte a podpořte Jednotku sboru dobrovolných hasičů Rožmitál pod Třemšínem v 11. ročníku Ankety Dobrovolní Hasiči Roku prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu www.adhr.cz/hlasovani-jednotky nebo prostřednictvím SMS ve tvaru HASICI JSSC4 zaslané na číslo 900 77 06.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.