Ne. Kvě 22nd, 2022

Sbor dobrovolných hasičů Březové Hory byl nominován v rámci 11. ročníku Ankety Dobrovolní Hasiči Roku za práci s mládeží během pandemie Covid-19. Sbor se tak dostal mezi pět nejlepších sborů v oblasti střed-sever Čech.

V období veškerých opatření kvůli pandemii Covid – 19 se vedoucí mládeže SDH Březové Hory nemohli scházet s mládeží, a proto se rozhodli, že v době od 1.1.2021 do prvních uvolnění hygienických opatření Covid – 19 budou pořádat online tréninky a to i z důvodu společného kontaktu pomocí virtuálního světa. Cílem projektu byl samozřejmě společný kontakt, kdy děti mohli takto spolu komunikovat, ale i soutěžit, kdy vedoucí mládeže připravili, vždy na každý týden nové výzvy, které byly v podobě křížovky, přípravy komiksů, fyzické přípravy, vázání uzlů, ale také byly pro mládež připravovány online soutěže, kdy prostřednictvím aplikace whattsapp děti mezi sebou soutěžili, v topografických značkách, technických značkách, vázání uzlů, hasebních látkách atd., vždy se veškeré aktivity týkaly hasičské tématiky do které se mohla zapojit i široká veřejnost, toto dění mohla veřejnost i sledovat online prostřednictvím aplikace youtube, kdy byl zaslán odkaz pro sledování dění. Při první možnosti při setkání s dětmi byla celá tato hra vyhlášena, kdy si každý účastník odnesl odměnu v rámci sladké a věcné ceny.

Hlasovat pro SDH Březové Hory můžete až do 20. října 2021 na webu nebo prostřednictvím SMS. Hlasujte a podpořte SDH Březové Hory v 11. ročníku Ankety Dobrovolní Hasiči Roku prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu https://www.adhr.cz/hlasovani-sbory nebo prostřednictvím SMS ve tvaru HASICI SSSC1 zaslané na číslo 900 77 06.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.