Ne. Čvn 26th, 2022

V úterý se konal v kostele Sv. Jakuba v Příbrami vánoční benefiční koncert spolku Radost příbramáčkům na kterém vystoupila operní pěvkyně Andrea Klivodová s dalšími hosty. Celý koncert byl úžasný a to díky krásnému osvětlení, ozvučení a výkonům vystupujících interpretů. I když byla účast návštěvníků limitována opatřením vlády se i přesto nakonec podařilo vybrat částku více jak 36 tisíc korun, které budou pořádajícímu spolku Radost příbramáčkům sloužit na pomoc postiženým dětem a dalším potřebným.

Jak jsme již v úvodu psali hlavní hvězdou večera byla úžasná operní pěvkyně s obrovským srdcem a láskou k druhým Andrea Kalivodová Andrea Kalivodová .

Úžasné také bylo vystoupení talentované zpěvačky Valentiny Vlkové – mladičké zpěvačky známé díky The Voice ,kde byla v týmu Jany Kirschner a uchvátila svým úžasným hlasem většinu národa.

Dalším vystupujícím byla éterická a hlavně talentovaná zpěvačka Jana Koptová, její umělecké jméno je Leeloo.
Jana Koptová je dcerou herce Václava Kopty a herečky Simony Vrbické (Koptové). Pokračuje v uměleckých krocích svých rodičů. Studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři.

Velký potlesk si také zasloužilo vystoupení talentovaných příbramských dětí, jako první se představili sestry Kateřina a Adéla Vohradské a po nich vystoupil a zahrál na trubku Lukáš Vančura.

A na konec musíme zmínit báječné publikum, díky kterým se podařila vybrat neuvěřitelná částka 36 710 korun která bude sloužit na pomoc postiženým dětem a dalším potřebným. Koncertu se také účastnil zástupce města Příbram místostarosta Martin Bušík. Město spolek dlouhodobě podporuje a na závěr je třeba poděkovat organizátorům akce , zvukařům a osvětlovačům.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.