Po. Kvě 23rd, 2022

PŘÍBRAM – Na podzim minulého roku byla v Oblastní nemocnici v Příbrami zahájena rekonstrukce pavilonu D2 a navazujícího pavilonu N. Právě pavilon N, ve kterém sídlila dětská JIP a ambulance dětských lékařů, byla zcela zbourána a na tomto místě vyroste budova nová, větší, včetně komunikační vertikály. Podívejte se v galerii jak nyní pokračuje zmíněná rekonstrukce.

„Je to pro naši nemocnici téměř finále a možná nejtěžší úsek, protože zasahuje největší část nemocnice. Máme vysoutěženou stavební firmu, která nám zatím ve všem vychází vstříc a navíc nabídla velmi sympatickou cenu za realizaci. Doufám, že se za ty tři roky potkáme znovu a budeme střihat pásku,“ řekl tehdy při slavnostním zahájení ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada.

Po kolaudaci nově vystavěné budovy N projde kompletní rekonstrukcí i křídlo D2, kde dnes sídlí operační obory jako je například urologie, chirurgie či ortopedie. Celá akce by měla trvat zhruba tři roky a stát bude přibližně 370 mil. Kč bez DPH. Ty budou hrazeny z úvěru od Evropské investiční banky, který si vzal Středočeský kraj.

Zde je vizualizace jak by měl pavilon vypadat po rekonstrukci:

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.