Út. Čvn 28th, 2022

Pro tuzemské cestovatele si Turistická oblast Brdy a Podbrdsko, z. s., připravila několik novinek, kterými chce turisty nalákat k průzkumu zelených plic Čech. Inspiraci na cesty po turistické oblasti Brdy a Podbrdsko, která se rozkládá mezi Prahou a Plzní, naleznou zájemci na sociálních sítích (@brdyapodbrdsko) a na webu brdyapodbrdsko.cz, které nabízejí plno zajímavých informací a tipů na turistické cíle.

V loňském roce si spolek připravil také soubor propagačních edičních titulů, které se věnují cyklovýletům a pěším vycházkám, ale také tipům na místa pro rodiny s dětmi, pro milovníky vojenské historie a technických památek. Loňskou edici doplnila v letošním roce mapa regionu s vyznačenými cyklotrasami. Propagační materiály jsou dostupné online na webu destinace nebo v Informačním centru města Příbram v Pražské ulici.

Návštěvnická Knížka

Další novinkou, kterou si pro letošní rok spolek pro turisty připravil, je návštěvnická knížka Turistické oblasti Brdy a Podbrdsko. Slevová knížka nabízí 21 slev a bonusů z celé oblasti. Knížku je možné získat zdarma po zaplacení plného vstupného v kterémkoliv zapojeném objektu.

Co to je Návštěvnická knížka?
Abyste si výletování v turistické oblasti užili, připravili jsme si pro vás tuto knížku, díky které můžete čerpat slevy a bonusy na zajímavých turistických místech.

Jak slevová knížka funguje?
Navštivte vybrané turistické atraktivity (jejich seznam najdete níže), zakupte si zde plné vstupné a knížku získáte zdarma. Kupony můžete čerpat při návštěvě dalších zařízení, která se do tohoto projektu zapojila. Celkem je možné využít 21 slev a výhod.

Kde můžete knížku získat a čerpat slevy a bonusy?
Adventure Golf ve Svatém Poli
Areál Nový rybník v Příbrami
Čechova stodola v Bukové u Příbramě
Dům NATURA v Příbrami
Galerie Františka Drtikola Příbram
Galerie Starý zámek a Městské kulturní centrum Hořovice
Hornické muzeum Příbram
Hvězdárna Žebrák
Muzeum Dobříš
Muzeum Hořovicka v Hořovicích
Muzeum mikroregionu Bohutínska v Bohutíně
Muzeum Špýchar Prostřední Lhota
Muzeum umělecké litiny v Komárově
Muzeum zlata Nový Knín
Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě
Památník Vojna Lešetice
Podbrdské muzeum v Rožmitále pod Třemšínem
Svatá Hora v Příbrami
Zámek Hluboš

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.