Ne. Čvn 26th, 2022

Jeden sportovní svátek máme za sebou a druhý v podobě Mistrovství Evropy ve fotbale přichází. Pro příbramské fanoušky je opět připravena možnost společného sledování zápasů českých reprezentantů na velkoplošné LED obrazovce v letním kině.

První ze zápasů české reprezentace, a tudíž první promítaný zápas v příbramském letním kině, nás čeká dnes 14. června a začíná v 15 hodin utkáním proti Skotsku. „Pořádání obdobných akcí nám v posledním roce opravdu chybělo. Při MS v hokeji byla u některých utkání návštěva sporadická, ovšem při čtvrtfinále se sešlo úctyhodných 400 sledujících. Pojďme společně obdobnou atmosféru utvořit znovu,“ zve na sportovní přenosy české reprezentace starosta Jan Konvalinka.

V základní skupině nás čekají tři zápasy:

  1. června od 15 h Skotsko – Česko
  2. června od 18 h Chorvatko – Česko
  3. června od 21 h Česko – Anglie

„Stejně jako u nedávného mistrovství v hokeji bude i tentokrát pro fanoušky v letním kině připraven doprovodný program a vědomostní kvíz. Navíc každý, kdo na úvodní utkání přijde v dresu, v národních barvách nebo s vlajkou, obdrží kartičky našich reprezentantů. Chybět nebude ani občerstvení, které bude tentokrát dostatečně chlazené a s pěnou,“ doplnil za organizátory z Městského kulturního centra Vlastimil Ševr.

Dodejme, že vstup na akci je zdarma.

Zdroj: Eva Švehlová, tisková mluvčí města Příbram

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.