Po. Čvn 27th, 2022

Příbramské Divadlo A. Dvořáka uvede ve čtvrtek 9. prosince od 19 hodin premiéru inscenace Limonádový Joe.

Všichni jistě znáte písně jako je Whisky to je moje gusto, Arizona nebo třeba Když v baru houstne dým. Jistě se vám také hned vybaví Karel Fiala a Miloš Kopecký. Ano, Limonádový Joe! Herecký soubor příbramského divadla, se spoustou hostů a divadelní kapelou Los Trumberos se chystá na tuto krásnou hru. Hru plnou písní, tance, divokého západu a humoru. „Budou tam všechny písničky, které všichni znají z filmu, ale k tomu i neznámé, které jsou vzaty z původní předlohy Jiřího Brdečky a do filmu se nedostaly,“ prozradil režisér Milan Schejbal. „Je přidáno i pár dalších motivů,“ dodal.

Výpravy se ujal opět Miroslav Král a propracoval ji opravdu do detailu. Po hudební stránce vše nastudoval všem již známý Zdeněk Dočekal a Martin Pacek s Petrou Zídkovou se ujaly choreografie.

V roli Limonádového Joa se vám představí Martin Holzknecht a roli Hogo Foga přijal Aleš Háma, který zde bude hostovat i se svou manželkou, která se objeví mezi tanečnicemi. V dalších rolích uvidíte Aničku Fixovou, Elišku Nejedlou, Petra Floriána, Kryštofa Grygara, Jana Konečného, Lukáše Typlta, Martina Dusbabu, Roberta Tylečka, Václava Rašilova, Jaroslava Someše, Moniku Timkovou, Šimona Knápka, Petra Beleše a další.

Na premiéru můžete vyrazit do Divadla A. Dvořáka v Příbram ve čtvrtek 9. prosince od 19 hodin. V budoucnu se počítá, že toto představení budete moci vidět třeba i na nějaké venkovní scéně.

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.