Út. Čvn 28th, 2022

Během pěti dnů došlo ke třem nehodám, kdy byli řidiči pod vlivem alkoholu. „V sobotu 3. července ráno havaroval v katastru obce Cetyně 40letý muž. Najel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem značky Škoda Octavia. Oba motoristé a dva spolujezdci utrpěli při střetu automobilů zranění“, uvedla Monika Schindlová, tisková mluvčí příbramské Policie. Jak se následně ukázalo, 20letý řidič octavie byl pod vlivem alkoholu. Dechová zkouška u něj vykázala více než dvě promile. Hmotná škoda činila čtvrt milionu korun.

V pondělí 5. července naboural ve večerních hodinách v katastru obce Štětkovice 19letý cyklista na elektrokole. Vyjel vlevo na krajnici, kde narazil do betonové patky sloupu telefonního vedení a poté spadl do příkopu. „Zraněného muže převezla sanitka do nemocnice. Provedená dechová zkouška u něj byla pozitivní s výsledkem 2,8 promile“, uvedla Monika Schindlová.

Ve středu 7. července pak havaroval krátce po půlnoci 28letý motorista, a to v obci Klučenice. Na parkovišti u kempu nezvládl couvací manévr a narazil do boku zaparkovaného auta. „Snažil se z místa nehody ujet, spletl si však odbočku a musel zastavit před zavřenou závorou, kde mu svědci události zamezili v odjezdu a přivolali policii. Policisté zjistili, že muž je pod vlivem alkoholu, naměřili u něj 1,5 promile“, popsala Monika Schindlová.

Zdroj: Policie ČR , foto ilustrační Policie ČR

By redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.